KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17166009
nr 1716 6009
Sara Lidman, Signerad, stilleben. Olja på pannå, 30x21 cm, yttermått inklusive ram: 53x43 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
600 kr
måndag 11 augusti 2025
kl 19:20:40
500 kr
500 kr
500 kr (Budbetjänt)